Op.Dr. Ahmet Caymaz | KBB Hastalıkları. Baş & Boyun Cerrahisi Uzmanı – İzmir

drahmetcaymaz

Endoskopik Cerrahiler Hakkında

endoskopik-cerrahi

Endoskopik Operasyonlar

Endoskopik cerrahi, sinüs fonksiyonlarını gözeten ve bozulmuş fizyolojinin düzeltilmesini öngören bir cerrahi yöntemdir.

Bu cerrahi uygulamada endoskoplar yardımıyla burun içerisine girilerek sinüslere ulaşılır.

Çevre dokular zarar görmeden sinüsler temizlenir ve doğal kanalları açılarak gerçekleştirilen operasyon sonrasında fizyolojinin tekrar düzenli olarak çalışması sağlanır.

Burnun ve sinüslerin en ince ayrıntısına kadar gösteren endoskoplar yardımı ile özel mikrocerrahi aletleriyle yapılan ameliyatlar uygun bir teknik ve hasta takibiyle sünizit sorununu büyük bir oranda çözmektedir.

Burun çevresindeki sinüslerin bulunduğu bölgelerin dar, anatominin karmaşık olması ve beyin, gözler, görme sinirleri, gözyaşı kanalları, şah damarları gibi önemli organ komşuları endoskopik sinüs ameliyatlarında eğitim ve tecrübe yanında düşük hata payı ile yüksek teknik beceriyi de gerekli kılmaktadır.

Op.Dr. Ahmet Caymaz kliniği olarak alanında uzman kişilerle birlikte çalışarak yapılan tedavilerin hakkını vermek ve müşterilerimizi mutlu ve memnun bir şekilde uğurlamak en büyük isteğimizdir.

Endoskopik Cerrahiler

İle ilgili daha detaylı bir bilgi almaya ne dersiniz? KBB hastalıkları, baş ve boyun cerrahisi uzmanı Dr. Ahmet Caymaz tarafından detaylı bir ön muayene olmak için hemen aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.